sobota, 1 czerwca 2019

57. Figurkowy Karnawał Blogowy - Veni, vidi, vici! Podsumowanie.

Viluir na łamach swojego bloga Rzuć 90k6! podsumowała #57 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego, oryginalny możecie przeczytać TUTAJ.
qc Dzień dobry!

Nadszedł czas na podsumowanie pięćdziesiątej siódmej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Inicjatywę rozpoczął Inkub z bloga Wojna w Miniaturze. Wolą Rogatego Szczura stałam się gospodarzem 57. edycji. Jednakże wszystko do dobre kiedyś dobiega końca. Zapraszam na podsumowanie kolejnej odsłony Karnawału, której hasłem było Veni, vidi, vici!


Pierwszy w zabawie wziął udział doctorkoza z bloga DKMB prezentując (limitowany!) model Imperialnego Agenta. Przed Państwem Crane Rank we własnej victorii!
Jako drugi do zabawy dołączył quidamcorvus z bloga Danse Macabre. Przywiódł on ze sobą chwały całą bandę czcicieli zwycięstwa brudu i ropni, znaną także pod przewrotną nazwą Karnawału Chaosu Nurgla!
Kolejnym uczestnikiem stał się Dominig z bloga Kostka Domina. Zaprezentował on wielkie mechy do gry Battletech. 
W zabawie wzięli też udział Barry i Tamsula z bloga Grumpy Geek Couple, którzy przedstawili na blogu unboxing gry Batman: Gotham City Chronicles.
Następnie dołączył do zabawy koyoth, z bloga Shadow Grey. Wykonał on sadzarkę do trawki elektrostatycznej, która jak się chwilę później okazało, nie była jedyną w tej odsłonie festiwalu. 
Jak wspomniałam wyżej, sadzarka nie była odosobniona i szybko do niej dołączyła druga, zaprezentowana przez Luca Lagao z bloga Gorzej się nie da.
Rzutem na taśmę do ubiegłej (w chwili pisania tych słów) edycji FKB dołączył Bahior z bloga The Dark Oak. Chociaż jak sam napisał, nie uważa modelu jeszcze za "VICI" to jednakże już prezentuje się on bardzo dobrze.
Ponieważ byłam gospodarzem 57. edycji to jako gospodarzowi nie pasowało mi pchać się z wpisem przed gości ;-) Dlatego zamykając ten pochód dołączają spadochroniarze ze 101 dywizji!

57. edycja Festiwalu dobiegła końca. Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę i liczne przybycie. Gospodarzem następnej odsłony został Kamil z bloga Zielony Skaven.


Za Skavenblight!
Viluir

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz