niedziela, 27 października 2013

Dotacje na domenę!


Małe zawołanie o pomoc. Niestety, Październik ugryzł mnie w tyłek finansowo – „przyjacielska” wizyta Skarbówy przycięła wolny budżet o kilka ładnych tysięcy złotych, i zamiast mieć wolną mamonę na swobodne wydatki związane z hobby, mam biedę, aż piszczy i pustki w portfelu na ten miesiąc i cóż, na przyszły również… Słowem, gwałtownie zbiedniałem z dnia na dzień! Niestety, chcąc nie chcąc są pewne wydatki, które nie mogę przełożyć w czasie…

Jednym z takich wydatków jest koszt domen, a tak się złożyło paskudnie, że w trakcie weekendu Wrota.org wyparowała i Domeny.pl proszą grzecznie o zapłatę w celu przedłużenia trwania domeny. Nie jest to duża kwota, bo to 123 złote w skali roku, płacona raz – i choć nie brzmi to jak żaden wydatek, dla kogoś, kto jest ewidentnie pod kreską i na minusie, nawet złotówka do zapłacenia jest już sporym wydatkiem i niestety tym razem nie mam jak szybko zapłacić za tę domenę w obliczu bardziej kluczowych wydatków (*takich jak przetrwanie do grudnia!*) Słowem, proszę o wsparcie właśnie w celu zabezpieczenia domeny – gdyby każdy, kto korzysta z Wrót zrzuciłby się dosłownie 2-5 złotych, to problem by całkowicie wyparował – nie są to więc duże koszta, a jako że Wrota służą nam wszystkim, mam gorącą nadzieję, że uda się te 123 blaszki zebrać szybciutko, zanim ktoś niemiły domenę podkradnie.

Jeżeli więc chcecie pomóc – a za co z góry bardzo dziękuję! – to proszę o wsparcie w postaci absolutnie dowolnej kwoty na poniższe dane:

Hubert Spala
Ul. Stanisława Anioła 23/2, 33-101 Tarnów
Nr. Konta: 22 1240 1910 1111 0010 4631 1060
Tytułem: Dotacja na Wrota.org

Jeszcze raz z góry dziękuję wszystkim za ewentualne wsparcie – przykro mi, że muszę sięgać do takich metod, ale cóż, czasem się i taka sytuacja zdarzy, a żal by było, by domena przepadła w mrokach dziejów przy tak zacnym projekcie jak aglomerat polskich blogów bitewnych!

16 komentarzy:

 1. Ok, dzięki, w przyszły piątek coś wyślę.

  OdpowiedzUsuń
 2. To i ja dorzucę swoje trzy grosze ;) Mam nadzieję, że nie zabraknie w ostatecznym rozrachunku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile jeszcze brakuje ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tylko wpłynie wypłata... sam jadę na oparach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wszystkim za wsparcie! Domena już opłacona i http://wrota.org znowu działa jak trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Mamy winnych, co to Wrót nie przeglądają codziennie! XD
   A tak po prawdzie, każdą kasę przyjmę xDDD

   Usuń
  2. Szczerze, to chciałem wejść, ale domena wygasła ;).
   Na wrota zerkam w zasadzie codziennie, mimo, że w mojej działalności blogowej zapanował impas (brak czasu).

   Usuń
 7. Od Hakostwa z lekkim opóźnieniem, ale też w zeszłym tygodniu wsparcie poszło :).

  Pozdrawiam,

  Kapitan Hak

  OdpowiedzUsuń