wtorek, 8 października 2013

Galaktyka Gier

Sklep Galaktyka Gier powstał 4 września 2013 roku w Pruszkowie. W swojej ofercie posiada gry bitewne, planszowe, karciane, wideo i akcesoria modelarskie. Można tu nabyć figurki i podręczniki do Warhammera Fantasy Battle, Warhammera 40000, Infinity, Ogniem i Mieczem, Flames of War, karty do Magic the Gathering, akcesoria Citadel i Army Painter oraz wiele innych. Sklep dysponuje również stołami i dużą ilością terenów do gry. 

Trzyosobowa załoga sklepu doradzi każdemu klientowi w wyborze gry, poprowadzą prezentację rozgrywki i nauczą malować modele.

Lokal mieści się przy ulicy Kościelnej 23 w Pruszkowie i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-20 oraz w soboty 10-16.

4 komentarze:

 1. Artykuł sponsorowany / reklama / autopromocja ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Badjaq
   Tobie też brakuje kontekstu?

   FireAnt przydałoby się jakieś wprowadzenie, bo nie wiadomo o co chodzi.

   Usuń
  2. Zareagowałem tak, jak często reagują czytelnicy różnych portali informacyjnych, gdy artykuł na kilometr pachnie lokowaniem produktu :) - zwykle po naciskach gawiedzi, autor/portal opatruje tekst komentarzem "Artykuł sponsorowany", choć już coraz częściej robią to sami z siebie.
   Moim zdaniem trochę bez sensu, bo 99,9% pacjentów tej przychodni (wrota.org) nigdy w życiu nie będzie w Pruszkowie. Jeszcze gdyby może sklep prowadził sklep internetowy z dobrymi cenami + rabatem za powołanie się na wrota.org, to taka reklama miałaby jakiś sens. Z drugiej strony okazało się, że w moim mieście w końcu tego typu sklep się pojawił, a ja dowiedziałem się o tym dopiero po kilku miesiącach.
   W sumie to niegłupim pomysłem jest stworzenie na wrotach zakładki "sklepy" i na takiej samej zasadzie jak zakładka "poradniki" z linkami do artykułów na blogach recenzujących dane miejsca pod kątem bitewniakowego hobby. Dobry byłby podział na miasta. Ja na przykład na moim blogu mam recenzję sklepu z Bielska-Białej, który poznałem przy okazji wyprawy na turniej. Moim zdaniem pomysł wart rozważenia. W sumie czemu nie wpadliśmy na to wcześniej?

   Usuń