Jak zostać członkiem?

     Celem sieci nie jest i nigdy nie będzie elitizm! Każdy nie tylko może dodać swojego bloga do sieci, ale nawet gorąco do tego zachęcamy - oczywiście, by blog został dodany musi spełniać pewne kryteria. Nie ma ich wiele i są dość oczywiste.

››› Po pierwsze, twój blog musi traktować o grach bitewnych w szerokim rozumieniu tego tematu. Nieważne więc, czy piszesz o swoim ulubionym systemie, prowadzisz paintbloga czy komentarze turniejowe - jeżeli tylko dotyka on tej tematyki, pasuje jak ulał.

››› Punkt drugi, musi być pisany w języku polskim - tak, tak, wiem, że wielu z was kroi posty w szlachetnej mowie Shakespear'a, ale mamy do czynienia z polską siecią bloggerów, więc okażmy naszej rodzimej mowie trochę szacunku. 

››› Punkt trzeci - blog musi być żywy! Doceniamy inicjatywę i ciężką pracę włożoną w prowadzenie bloga pod warunkiem, że  w istocie jest on wprowadzony, a nie posiada wpisów z zeszłego ćwierćwiecza!

     Jeżeli twój blog spełnia powyższe punkty, reszta jest prosta - wystarczy, że umieścisz powyższy banner na swoim blogu z linkiem do tej strony (*skrypt podany pod grafiką*) po czym wyślesz e-mail'a na quidamcorvus@poczta.fm z linkiem i krótkim opisem swojego bloga. Po dokonaniu rewizji zgłoszenia blog zostanie dodany do naszej sieci! Alternatywnie, zamiast wysyłać maila można również podać linka do swojego bloga wraz z krótkim opisem w formie komentarza poniżej tego wpisu!


34 komentarze:

 1. http://www.lukesforge.pl

  Witam serdecznie. Oficjalnie chciałem zgłosić mój blog, który będzie traktował w głównej mierze o malowaniu w systemie bitewnym Wh40k, ale nie tylko. Pojawia się też inne systemy, strefa poradników jak i publicystyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Zmieniony został adres strony. Aktualny - http://www.lukesforge.blogspot.com Proszę o podmianę :)

   Usuń
 2. Dodałem grafikę bitewne-wrota i linka na moim maleństwie, co dopiero się rodzi http://mw.dustbrothers.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry! Dodałem grafikę portalu na https://filtruje.blogspot.com/

  Publikuję na nim zdjęcia moich prac malarskich, w tej chwili są to głównie figurki do Bolt Action i Project Z.

  Zapraszam!
  M

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry!

  Grafika dodana, blog hula (tematyka AoS), wpisy są publikowane regularnie, nic tylko wchodzić i zwiedzać :)

  http://battlemania.pl/

  Battlemaniak

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,

  proszę o dodanie mojego bloga do Wrót. Warunki spełnione, a na blogu pojawia się dużo (mam nadzieję) ciekawej zawartości.
  Z góry dziękuję za dodanie i zapraszam na bloga:

  https://thewildcasters.blogspot.com/

  Żbik

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej QC, ruszyłem z blogiem: https://dwalthrim.blogspot.com/ logo Wrót jest juz dodane. Tematyka około Mordheimowa czyli głównie ludki fantasy w skali 28 mm. ;)

  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 7. Wrota dodane na https://4generals.blogspot.com/. Rzecz o Bolt Action, głównie scenariusze (historyczne) i trochę o modelowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie związane z dodaniem bloga ale:
  Od pewnego czasu na liście aktywności pojawia się śmietek o nazwie "VOX" kierujący bezpośrednio do YT z tematyką newsowo-polityczną zaś zupełnie niezwiązana z "hobby". To jakieś celowe działanie z strony osoby / osób opiekujących się bitewnymi-wrotami czy po prostu ktoś "wbił się kanał"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo Ty za czujność! :)

   Usunąłem z listy.

   Aczkolwiek na chwilę obecną nie wiem skąd się wziął.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 9. Wskrzeszam https://bobminiatures.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Startuje z blogiem kingdomdeathpl.blogspot.com jesli można proszę o dodanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem problem z domeną... ostatecznie musiałem zmienić :<, ale juz online

   Usuń
 11. Witam. Proszę przepuścić mnie przez wrota ;) Blog o moich zmaganiach z wargamingiem. WH40k, Herezja Horusa, Warheim, konfrontacja i zobaczymy co przyniesie przyszłość ;)
  https://paintandkill.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Jako, że byłem dłuższy czas nieaktywny, to chyba mój blog wypadł z listy. Głównie składam i konwertuję modele, więc u mnie raczej mało koloru na figurkach, ale mam nadzieję, że warto dodać do listy ponownie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy z powrotem. Fakt, trochę cię nie było. :)

   Usuń
  2. Super, dzięki! Ode mnie będzie dużo modeli i terenów industrialnych CSM :)

   Usuń
  3. Zatem trzymam kciuki. :)

   Usuń
 13. Cześć. Założyliśmy wspólnie z żoną bloga (za namową Vil z Ruć90k6!) w tematach bitewniakowo-planszówkowych, żeby wzajemnie się motywować do malowania i kompletowania naszych armii a także aby w jakiś sposób dokumentować nasze postępy. Pierwotnie miał być tylko po angielsku w ramach ćwiczenia języka, ale przekonano nas aby prowadzić wersję dwujęzykową, dlatego juz nowe posty będa się pojawiały w wersji podwójnej (być może kiedyś znajdzie się czas na przetłumaczenie starych). Staramy się pisać na tyle regularnie na ile naz 7 miesięczny Demon Chaosu nam pozwala ;) I chętnie chcialibyśmy dołączyć do wrót :)
  https://grumpygeekcouple.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam na Wrotach i życzę powodzenia w blogowaniu. :

   Usuń
 14. Usunęliście mnie?

  Zaprzestaliście działalności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miałeś przerwę dłuższą niż rok, to twój blog mógł zniknąć z listy, już go przywróciłem.

   Co do drugiego pytania, to trudno na nie odpowiedzieć, bo od zniknięcia FireAnta staram się tu od czasu do czasu poodkurzać, ale na więcej działań brakuje czasu, a chętnych do pomocy nie ma.

   Usuń
 15. Poproszę też o przywrócenie do żywych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobione. Witaj z powrotem, długo cię nie było, mam nadzieję, że wróciłeś na dłużej.

   Usuń
 16. Moje Młode odgryzło pępowinę i wypłynęło na oceany blogosfery na swej własnej łajbie. Żegluje przez wody na tym okręcie ( https://zdunekmaluje.blogspot.com/), wciągnął już na maszt banderę Wrót. Ahoj przygodo.

  OdpowiedzUsuń