Jak zostać członkiem?

     Celem sieci nie jest i nigdy nie będzie elitizm! Każdy nie tylko może dodać swojego bloga do sieci, ale nawet gorąco do tego zachęcamy - oczywiście, by blog został dodany musi spełniać pewne kryteria. Nie ma ich wiele i są dość oczywiste.

››› Po pierwsze, twój blog musi traktować o grach bitewnych w szerokim rozumieniu tego tematu. Nieważne więc, czy piszesz o swoim ulubionym systemie, prowadzisz paintbloga czy komentarze turniejowe - jeżeli tylko dotyka on tej tematyki, pasuje jak ulał.

››› Punkt drugi, musi być pisany w języku polskim - tak, tak, wiem, że wielu z was kroi posty w szlachetnej mowie Shakespear'a, ale mamy do czynienia z polską siecią bloggerów, więc okażmy naszej rodzimej mowie trochę szacunku. 

››› Punkt trzeci - blog musi być żywy! Doceniamy inicjatywę i ciężką pracę włożoną w prowadzenie bloga pod warunkiem, że  w istocie jest on wprowadzony, a nie posiada wpisów z zeszłego ćwierćwiecza!

     Jeżeli twój blog spełnia powyższe punkty, reszta jest prosta - wystarczy, że umieścisz powyższy banner na swoim blogu z linkiem do tej strony (*skrypt podany pod grafiką*) po czym wyślesz e-mail'a na quidamcorvus@poczta.fm z linkiem i krótkim opisem swojego bloga. Po dokonaniu rewizji zgłoszenia blog zostanie dodany do naszej sieci! Alternatywnie, zamiast wysyłać maila można również podać linka do swojego bloga wraz z krótkim opisem w formie komentarza poniżej tego wpisu!


10 komentarzy:

 1. Zapraszam do weryfikacji bloga :) https://stertaplastiku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ja tu mogę powrócić? :)
  www.coloureddust.com.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie proszę o weryfikację, chyba też powroty ;) (stary INQUISITOR)
   www.minimodelworks.blogspot.com

   Serdecznie pozdrawiam
   witek

   Usuń
  2. Blogi wracają do łask, ludzie mają chyba przesyt g... na YT...

   Usuń
 3. Hej, wróciłem do regularnego blogowania. Czy mógłbyś dodać mnie z powrotem?
  https://pinatwar.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń