wtorek, 3 listopada 2020

V Świąteczna Wymiana Figurkowa

 


BLAM! Mocny wjazd na koniec piździernika od Elmina.
Nie ma zmiłuj, po tym jak Bahior stwierdził, że on rzuca to w cholerę, bo nie ma sił użerać się z uczestnikami o dosłanie mu zdjęć, zgłoszeń i reszty szpeju, stwierdziłem że wezmę to brzemię na siebie 😉

Sprawa jest prosta, miałem okazję wziąć udział tylko w jednej edycji i mi mało! Strasznie mi się ta inicjatywa podoba, klasyczny Secret Santa w wersji ręcznie przygotowywanych modeli w moim ulubionym hobby to coś, co zdecydowanie chciałbym powtórzyć! Plus serio, masa emocji towarzysząca przy tworzeniu modelu i niespodziewaniu się, od kogo coś się dostanie to coś tak znakomitego, że w tym gównianym roku 2020 powinniśmy sobie dać nieco relaksu przy hobby oraz frajdy z bycia obdarowanymi! Kto nie z nami ten smutas 😉

Dlatego jak zaznaczyłem dwa akapity wyżej – NIE MA ZMIŁUJ. Jedziemy z koksem.

Zasady znacie. Co nie zmienia faktu, że pozwolę sobie je zamieścić raz jeszcze, bo ważne padną daty, Wy psubraty! 😀

Zgłoszenie wysyłacie mi na adres mr.elmin@gmail.com do 14 listopada (też sobota) 2020. W jej tytule wpiszcie Świąteczna Wymiana Figurkowa, a w treści podajcie swój:

profil na Facebook lub Instagramie
adres bloga
imię i nazwisko
adres domowy
numer telefonu komórkowego

adres wybranego paczkomatu

Ponadto musicie spełnić jeden warunek, żeby Wasze zgłoszenie mogło zostać przyjęte – jest nim przynajmniej jednokrotny udział w Figurkowym Karnawale Blogowym lub poręczenie przez osobę, która wzięła w nim już udział.

Potwierdzę Wam przyjęcie każdego zgłoszenia.

Do 15 listopada wylosuję kto dla kogo będzie malować. Każdy uczestnik otrzyma maila z danymi osoby, dla której przygotuje figurkę. 

Wiadomym jest, że nie będę powiadamiał nikogo o całej liście kto komu maluje hipka. Bądźmy poważni, wiemy na czym polega ta zabawa 😉

Na pomalowanie pieszej figurki w skali 25-35 mm macie czas do 13 grudnia 2020. Wyślijcie mi proszę informacje o wysyłce i odbiorze figurek (adres e-mail jak wyżej, albo fanpejdż albo msngr. Co Wam pasuje.)

Macie prawie miesiąc na machnięcie jednego modelu, wierzę w Was, mimo tego, że to 2020 na pewno dacie radę 😀

Jeśli będziecie mieć problemy z ukończeniem malowania w wyznaczonym czasie, to dajcie mi znać. Znajdziemy razem jakiś sposób, żeby wyjść z takiej sytuacji.

Do Was należy wybór figurki, którą pomalujecie. Nikt nie spodziewa się konkursowego poziomu, ale odrobina wysiłku jest mile widziana. Celem Wymiany jest zabawa, zaskoczenie i obdarowanie znajomych malarzy i blogerów.

Lubimy element zaskoczenia w naszych Wymianach. Nie zdradźcie się dla kogo i co malujecie.

Zróbcie zdjęcie pomalowanej przez Was figurce. Ale wstrzymajcie się z jego publikacją aż do podsumowania Wymiany. Niech nikt nie widzi, co zmalowaliście. W ogóle to mile widziane 2-3 fotki, żebym potem mógł fajnie przygotować podsumowanie.

Jak model do Was dotrze, śmiało wrzucajcie posty na swoje blogi – nikt nie lubi czekać z otwieraniem prezentów!

Figurki wysyłacie jak chcecie, ale najprościej jest zapewne obecnie paczkomatem, co nie zmienia faktu, że jak będziecie chcieli puścić prezent kurierem to spoko. Tylko nie ślijcie pożal-się-borze-szumiący pocztą polską, bo na nich to szkoda strzępić ryja. Model albo nie dotrze, albo się zgubi, albo popsują. Poza tym kto ma czas stać w kolejkach na pocztę? 😀
Wiadomo, jak nie masz innego wyjścia, to trudno, ale wiem od Bahiora, że ogólnie osoby obdarowane miały realny problem z wybraniem się na pocztę, żeby odebrać przesyłkę.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości kontaktujcie się ze mną  poprzez profil na facebooku lub maila. Co jeszcze? Wymyślajcie już, jaki model zmalujecie! 😀

Elmin


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz