środa, 20 lutego 2013

Organizacyjnie #2Witam szanowne państwo-draństwo

Jako, że z mianowania Fire Anta zostałem odźwiernym Wrót - co zresztą cieszy mnie niezmiernie, a mam nadzieję, że i państwu przyniesie pożytek - wypadałoby się przywitać.

Większość państwa-draństwa zna mnie z bloga quidamcorvus gdzie czasem zaszczyca mnie swoimi komentarzami, a niektórzy nawet wiedzą, że tworzę system bitewny Warheim FS. Ale nie o tym dzisiaj...

Jak już Fire Ant wspomniał Wrota zebrały blisko pół setki blogów, jednak w sieci wciąż jest wielu blogerów, którzy o Wrotach nie słyszeli. Stąd proponuję wspomnieć tu i ówdzie o tej jakże ciekawej idei, zamieścić linki na FB (przy okazji TUTAJ znajduje się fanpage Wrót), czy wreszcie wkleić w podpisy na forach banner, który znajdziecie TU.

Zachęcam także do wzajemnego odwiedzania swoich blogów i gilania się komentarzami!

Póki co tyle, pora już późna i pora odpocząć!

Do przeczytania!


PS Wszelkie pomysły mile widziane.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje! To bardzo dobra wiadomość, bo jesteś (z tego co zauważyłem) bardzo aktywną osoba. Słowa uznania dla FireAnt'a, za odpowiedzialną decyzję.

  PS. Jest jakiś problem z ikoną bloga - nie ładuje mi się ani na chrome, anie na FF, choć parę razy mi mignęła. (nie wiem jak u innych).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)

   A co do ikony, to u mnie ładuje się normalnie.

   Usuń
  2. Dobra, wyjaśniło się. Jak wchodziłem z jakiegoś linku na stornie to się ikona ładowała, a jak uruchamiałem z paska zakładek w przeglądarce, to nie, bo skrót do paska dodałem jak jeszcze nie było ikony zrobionej.

   Usuń
 2. U mnie na blogu (www.coloureddust.com.pl) baner WRÓT jest. W statystykach wejścia z WRÓT się pojawiają, czyli idea działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od najbliższej niedzieli zamierzam publikować "Subiektywne podsumowanie tygodnia", czyli takie "Zebrane z tygodnia" tyle że dotyczące jedynie blogów skupionych wokół Wrót, więc teoretycznie wejścia na poszczególne blogi poprzez Wrota powinny wzrosnąć - ale tu już wiele będzie zależało od samych blogerów ;)

   Usuń
  2. Pozdiwiam to ile pracy w to wszystko wkładasz... wiem dobrze jak to ejst i ile to wymaga pracy i czasu...

   Usuń