czwartek, 1 lipca 2021

Figurkowy Karnawał Blogowy.
Podsumowanie #82 edycji.

Witam szanowne państwo-draństwo w podsumowaniu osiemdziesiątej drugiej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Gdyby ktoś z czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się osiemdziesiąt jeden edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ.


***
Minął gorący, burzowy czerwiec, który zda się nie tylko w moim przypadku nie sprzyjał aktywności malarsko-hobbystycznej. Upały i inne zjawiska pogodowe zaowocowały mierną, nawet jak naszą blogosferę frekwencją - ale ta, wszakże umiera... Znaczy się, blogosfera, nie frekwencja. Będzie zresztą okazja porozmawiać o tym niebawem i to na żywo, choć za pośrednictwem Internetu. Zainteresowani powinni śledzić twitchowy kanał Matheo z bloga Paints of War.

A wracając do podsumowania, to wpis z tematem #82 edycji - (za)pasy znajdziecie TUTAJ. Zaś w zabawie wzięło jak dobrze liczę 8 uczestników

Pierwszy, i to już 3 dnia miesiąca, zameldował się wielebny Rafael, który na blogu Kaliber 28 mm zaprezentował zapaśnika o imieniu Antaeus.


Dwa tygodnie później na blogu Gangs of Mordheim potsiat pokazał spowitego mrokiem łowcę wampirów Jelsena Darrocka, który za pasem ma niejedną niespodziankę dla napotkanych krwiopijców...


...albo zombie, których cały zapas dni temu na swoim blogu Fantasy w miniaturze zaprezentował Pepe...


...lub nawet bazyliszka, tego bowiem pasiastego gada szanowne państwo-draństwo może podziwiać na łamach bloga Zdunek maluje, uważajcie tylko byście nie osłupieli z wrażenia.
 

Ponadto w ostatnim dniu miesiąca do karnawału postanowił dołączyć koyoth z bloga shadow grey prezentujący swoje zapasy farb, pędzli i innych utensyliów malarskich, bowiem nie ma nic gorszego, niż idea, które nie można zrealizować bo akurat skończyła się nam farba lub zużył pędzel.


Z kolei Bahior na swoim blogu The Dark Oak opublikował zdjęcia przybyłego z uniwersum WH 40k modelu Iron Hands Contemptor Dreadnought posiadającego na podorędziu imponujący zapas wyposażenia, którego głównym zadaniem jest krzywdzenie bliźniego.


Nieco spóźniony, ale jak powiadają lepiej późno, niż później... do FKB ze swoim zapasowym znacznikiem dołączył Wołek Zbożowy z bloga Nerdworkshop.


I na koniec mój wpis ze znacznikami kosztowności, czyli zapasami jadła i napojów dla Ostlandczyków do Warheim FS, opublikowany na blogu DansE MacabrE. I choć zamierzenia były znacznie ambitniejsze, to proza życia jak zawsze zweryfikowała plany. Ktoś jeszcze nie lubi upałów?


Jeśli zastanawiacie się co dalej z Figurkowym Karnawałem Blogowym, to najbliższa przyszłość wydarzenia jawi się wcale nie najgorzej. 

Kolejną edycję poprowadzi niezmordowany Pepe z bloga Fantasy w miniaturze, który już zamieścił temat lipcowej edycji.

Natomiast do gospodarowania sierpniowym wydaniem zgłosiła się Viluir Rzuć 90k6!, a wrzesień zarezerwował potsiat Gangs of Mordheim

***

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz