czwartek, 28 września 2017

Nowa strona internetowa Klubu Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza"!

altMamy wielką przyjemność ogłosić otwarcie nowej strony internetowej (czy też, stricte rzecz ujmując: bloga) Klubu Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza"!


Nowa platforma zastępuję niniejszym dotychczasową, starą i wysłużoną (a ponadto niestety już nieaktualizowaną od jakiegoś czasu) witrynę pod adresem: http://debowatarcza.vot.pl/ , która jednakże nadal będzie publicznie dostępna w celach archiwalnych.
Na nowej stronie startujemy z materiałem właściwie od zera, choć nie da się wykluczyć, że stopniowo - w miarę możliwości czasowych i mocy przerobowych redaktorów strony, będziemy przenosić przynajmniej co ciekawsze i co istotniejsze materiały na niniejszą, nową witrynę.
 
altPonadto, jak sugeruje iście krasnoludzka grafika powyżej, chociaż strona jest już w dużej mierze gotowa, nadal są sekcje wymagające opracowania, dopracowania i wypełnienia treścią. Taki stan rzeczy potrwa jeszcze pewnie przez jakiś czas - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. 
 
Ponadto, jeżeli macie jakieś propozycje i sugestie odnośnie zarówno treści, jak i formy strony, zachęcamy do ich przekazywania nam, chociażby za pośrednictwem komentarzy pod postem, bądź bezpośrednio do nas (zakładka "Kontakt").
 

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy przyjemnego korzystania z nowej strony naszego Klubu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz