sobota, 3 października 2015

Podsumowanie XIII edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

W imieniu Pietii, który był gospodarzem trzynastej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury podsumowania, które ukazało się także na łamach Bloga Pietii.
Podrzucony przeze mnie w tym miesiącu temat łatwy nie był – teren zwykle wymaga zainwestowania sporej ilości pracy, jak również posiadania koncepcji. Figurkę da się pomalować “na pałę”, terenu zrobić w ten sposób – nie bardzo. Wasze efekty są fantastyczne.
Quidam Corvus - Pomnik Magnusa Pobożnego
Silosy Borsuka
Chatka Asterixa
Ruiny Tomka
  • Maniex stworzył fantastyczny (i prosty) tutorial budowy domków pasujących m.in. na Bliski Wschód- ten pomysł na pewno ukradnę przy jakiejś okazji
Domki Maniexa
  • Potsiat z Gangs of Mordheim również pokazał, jak zbudować domek – tym razem do Mordheim (czy jakiegokolwiek innego skirmisha w podobnym klimacie)
Domek Potsiata
Dzwonnica Koyotha
Domek Pietii
Kamienny Krąg
Stacja Geologiczna do Epica
Pola Baraka 
Tam, gdzie postów na blogu jest kilka – dawałem link do ostatniego, resztę znajdziecie bez problemu (a przy okazji na pewno na coś ciekawego jeszcze traficie). Jeśli kogoś przegapiłem – proszę krzyczeć. Przepraszam za późną publikację podsumowania – wczoraj wróciłem do domu dość późno… A teraz do konwertowania figurek w ramach następnej edycji biegiem marsz! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza