niedziela, 1 marca 2015

Podsumowanie VI edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

W imieniu Anolecraba, który był gospodarzem szóstej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury podsumowania, które ukazało się także na łamach bloga Krypta Królów.
VI. edycja FKB dobiegła końca. Jej założenia znajdziecie pod tym linkiem. Dziękuję wszystkim za udział w lutowej zabawie. Nie ukrywam, że ciekawiła mnie technika jaką posługujecie się przy malowaniu twarzy (czy łbów) a myślę, że i dla Was temat był czymś innym niż dotychczas. Wprawdzie teoretycznych tematów w bród, lecz jednak od czasu do czasu praktyka musi wręcz się pojawić ;)
W tej edycji FKB udział wzięli (wg daty publikacji):
i na końcu ja:
Cieszy mnie dwucyfrowa liczba uczestników ! :)
Była to VI. edycja FKB, a linki do poprzednich edycji znajdziecie poniżej:Inkub z tematem Nasze początki figurkowo-bitewneAncestor  Ulubiony modelquidam corvus i temat WarsztatMotywacja na blogu ManiexaHakostwo i ich Niedokończone Opowieści
Tymczasem edycję VII. Figurkowego Karnawału Blogowego zgodził się poprowadzić Michał z bloga Dwarf Crypt i właśnie tam powinien za niedługo pojawić się marcowy temat!Zapraszam do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz