poniedziałek, 15 września 2014

Subiektywne podsumowanie tygodnia #82

Witam szanowne państwo-draństwo w 82 odcinku Subiektywnego Podsumowania Tygodnia

Zapraszam do lektury oraz udostępniania linków do podsumowania na swoich blogach oraz polubienia Wrót na FB!

W tym tygodniu szanowne państwo-draństwo opublikowało na swoim blogach sporo wpisów. Większość z nich udało mi się umieścić w poniższym wydaniu SPT ale nie wszystkie się zmieściły lub było ich za mało. Posty, głównie recenzje i raporty bitewne, które pominąłem w niniejszym wydaniu, z dużą dozą prawdopodobieństwa zostaną umieszczone w następnym wydaniu.

Projekty:

Galeria:

Figurkowy Karnawał Blogowy:

Poradniki:

  • Vendetta_222 na blogu Oggr & Wolferin History Figures opublikował pierwszą część poradnika traktującego o budowie średniowiecznego zamku.
  • Herrkuba za pośrednictwem swojego bloga Raspberry Imagination zamieścił poradnik w którym napisał kilka słów na temat malowania modelu Deth Rokket Halftrack od Kromlech.eu.
  • Z kolei brathac na łamach bloga Jedyna i Słuszna Wojna o Ciacho pisze o swoich próbach stworzenia kępek roślinności do wykorzystania w grach bitewnych.

Recenzje:

  • Reiner na blogu Dominium Absolutum 40K otworzył pudełko z zestawem Guild's Judgement do MalifauX, a Pepe na swoim blogu Fantasy w miniaturze rozpakował zestaw Chapel od Games Workshop.
  • Piotr gościnnie występując na łamach bloga Coloured Dust zamieścił recenzję scenicznej podstawki Post apocalyptic factory ruin od firmy Black Dog, zaś badjaq na Brothers at War porównał zestawy farb Zombie Core Paint Set oraz Toxic/Prison Paint Set z Mega Paint Set od Army Painter.
  • Z kolei Herrkuba na łamach swojego bloga Raspberry Imagination, a matheo na Paints of War zrecenzowali wybrane produkty od lootpile.eu.

Ciekawostki:

  • Na blogu Danse Macabre zamieścił #182 wydanie Zebranych z tygodnia, a Torgill na blogu Bogowie Wojny - Napoleon napisał parę słów o marszałku pantoflarzu.
  • Inkub na łamach swojego bloga Wojna w miniaturze zamieścił kolejny wpis z serii Z otchłani czasu... poświęcony tym razem Gwardii Imperialnej w WH 40k, natomiast na blogu Danse Macabre opublikowałem kolejny odcinek historii magii w uniwersum Warhammer Fantasy.
  • I na koniec informacja, która być może zainteresuje mieszkańców Chorzowa i okolic. Między innymi na blogu Bitewny Zgiełk możecie przeczytać kilka informacji na temat Chorzowskiego Klubu Gier Strategicznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz