środa, 3 kwietnia 2013

Story of the Month - Antologia Vol. 1


Z dumą prezentujemy najjaśniejsze perełki wyselekcjonowane z pierwszego roku istnienia Story of the Month.

  

Czym jest SotM? Zwykłym konkursem? Z całą pewnością nie. Jest to idea. Przez naszą działalność chcemy pokazać, że w Polsce jest wielu zdolnych ludzi potrafiących pisać opowiadania. Świat Warhammera 40.000 jest naszym hobby, pasją i czymś, czemu poświęcamy dużą część naszego życia. Dzięki Story of the Month dajemy innym możliwość wczucia się w twórców tego świata, którzy mogą dodać do niego barwne historie i postacie nie ustępujące nawet na krok tym stworzonym przez autorów ze stajni Black Library. Tym właśnie jest Story of the Month - możliwością tworzenia, ekspresji. Szansą na wykazanie się kunsztem pisarskim dla absolutnie każdego.


Jeśli opowiadania zamieszczone w antologii Cię zainteresują, zachęcamy do zapoznania się z resztą prac, które możesz ściągnąć na stronie SotM

No i oczywiście jeśli czujesz się na siłach, spróbuj wystartować w kolejnej edycji naszego konkursu - prócz wiecznej chwały czekają również nagrody książkowe od Fabryki Słów i Paradoksu. Zarejestruj się na największym w Polsce forum o Warhammerze 40.000 - Gloria Victis i pisz śmiało!

Idąc z duchem czasu zachęcamy też do polubienia fanpage'aSotM na FB

BTW: Antologia w wersji papierowej będzie miała swą premierę już w kwietniu, przy okazji Drużynowych Mistrzostw Polski Warhammera 40.000. Każde z większych środowisk wh40k w Polsce dostanie również po kilkadziesiąt egzemplarzy do rozdania na swych turniejach lokalnych.

2 komentarze:

  1. Całym sercem popieram. Jestem z pokolenia które uczyło się niestety tylko języka rosyjskiego. Dlatego nie dla mnie wszystkie książki wydawane po angielsku. Wasze opowiadania pozwalają wczuć się w klimat ulubionego świata czterdziestki. Może się doczekam wydania książkowego.

    OdpowiedzUsuń
  2. @Robert: W księgarniach po polsku od mniej więcej 13 lat są do kupienia książki z opowiadaniami i powieści ze swiata Wh40k. Najpierw zajmował się tym Copernicus, teraz Fabryka Słów. Duchy Gaunta chyba z 5 tomów, Samotny Wilk trzy tomy, Herezja Horusa niebawem 4 tom... Jest co czytać

    OdpowiedzUsuń