piątek, 27 października 2017

5 urodziny Wrót

Drodzy Wrotowicze!


Dziś mija 5 lat od momentu kiedy powstały Wrota. Z tej okazji możemy sobie wszyscy przybić piątkę, a na cześć założycieli Wrót - Fireanta i Quidamcorvusa zakrzyknąć gromkim Hip Hip - Hura!


A do mikrofonu poprosimy Quidamcorvusa, który nadal jest aktywny żeby dorzucił kilka słów od siebie. :-)

Maniex


Dobry!

Witam serdecznie wszystkich wyWrotowców! Dziś, jak słusznie zauważył Maniex, mija 5 lat odkąd FireAnt otworzył Wrota polskiej sieci blogów bitewnych!

W chwili obecnej na Wrotach znajdziecie odnośniki do 148 blogów i choć część od wielu miesięcy była nieaktualizowana to mimo wszystko wielu blogerów wciąż aktywnie aktualizuje tablicę aktywności.

Wrota to także cotygodniowe podsumowania tygodnia, które od stycznia 2015 roku lat dzielnie spisuje Maniex i jego niezmordowany serwitor, a które przez odmęty Immaterium prowadzą do waszych blogów.


To także 30-dniowe Wyzwanie Figurkowe i Świąteczna Wymiana Figurkowa, której niebawem rozpocznie się druga edycja i do udziału w której serdecznie zapraszam!

Wrota to także miejsce, gdzie możecie publikować informacje o turniejach, konkursach i innych wydarzeniach związanych z grami bitewnymi.

W końcu Wrota to Wy i wasze blogi. Bez nich nie byłoby po co przechodzić przez Wrota...

A jakie są wasze wspomnienia i spostrzeżenia związane z Wrotami?

Pzdr,
qc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz