Jak zostać członkiem?

     Celem sieci nie jest i nigdy nie będzie elitizm! Każdy nie tylko może dodać swojego bloga do sieci, ale nawet gorąco do tego zachęcamy - oczywiście, by blog został dodany musi spełniać pewne kryteria. Nie ma ich wiele i są dość oczywiste.

››› Po pierwsze, twój blog musi traktować o grach bitewnych w szerokim rozumieniu tego tematu. Nieważne więc, czy piszesz o swoim ulubionym systemie, prowadzisz paintbloga czy komentarze turniejowe - jeżeli tylko dotyka on tej tematyki, pasuje jak ulał.

››› Punkt drugi, musi być pisany w języku polskim - tak, tak, wiem, że wielu z was kroi posty w szlachetnej mowie Shakespear'a, ale mamy do czynienia z polską siecią bloggerów, więc okażmy naszej rodzimej mowie trochę szacunku. 

››› Punkt trzeci - blog musi być żywy! Doceniamy inicjatywę i ciężką pracę włożoną w prowadzenie bloga pod warunkiem, że  w istocie jest on wprowadzony, a nie posiada wpisów z zeszłego ćwierćwiecza!

     Jeżeli twój blog spełnia powyższe punkty, reszta jest prosta - wystarczy, że umieścisz powyższy banner na swoim blogu z linkiem do tej strony (*skrypt podany pod grafiką*) po czym wyślesz e-mail'a na quidamcorvus@poczta.fm z linkiem i krótkim opisem swojego bloga. Po dokonaniu rewizji zgłoszenia blog zostanie dodany do naszej sieci! Alternatywnie, zamiast wysyłać maila można również podać linka do swojego bloga wraz z krótkim opisem w formie komentarza poniżej tego wpisu!


9 komentarzy:

 1. http://www.lukesforge.pl

  Witam serdecznie. Oficjalnie chciałem zgłosić mój blog, który będzie traktował w głównej mierze o malowaniu w systemie bitewnym Wh40k, ale nie tylko. Pojawia się też inne systemy, strefa poradników jak i publicystyka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodałem grafikę bitewne-wrota i linka na moim maleństwie, co dopiero się rodzi http://mw.dustbrothers.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry! Dodałem grafikę portalu na https://filtruje.blogspot.com/

  Publikuję na nim zdjęcia moich prac malarskich, w tej chwili są to głównie figurki do Bolt Action i Project Z.

  Zapraszam!
  M

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry!

  Grafika dodana, blog hula (tematyka AoS), wpisy są publikowane regularnie, nic tylko wchodzić i zwiedzać :)

  http://battlemania.pl/

  Battlemaniak

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,

  proszę o dodanie mojego bloga do Wrót. Warunki spełnione, a na blogu pojawia się dużo (mam nadzieję) ciekawej zawartości.
  Z góry dziękuję za dodanie i zapraszam na bloga:

  https://thewildcasters.blogspot.com/

  Żbik

  OdpowiedzUsuń