sobota, 1 sierpnia 2015

Podsumowanie XI edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

W imieniu Asterixa z Valadoru, który był gospodarzem jedenastej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury podsumowania, które ukazało się także na łamach Bloga Valadoru.
Kolejny miesiąc z Figurkowym Karnawałem Blogowym mija, czas więc na podsumowanie lipcowego wydania.

W lipcu udział wzięło ośmiu blogowiczów. Była to okazja to zareklamowania systemów bitewnych i innych gier które swoim klimatem wciągnęły nas najbardziej.

1. Dziadu z Lasu zaprezentował swoje przywiązanie do "Warzone" (wpis)2. Michał z Dwarf Crypt zaprezentował "Sagę" (wpis).3. Quidam Corvus zareklamował świat swojego systemu "Warheim" (wpis).
4. Koyoth jako pierwszy zaprezentował stary dobry Mordheim (wpis)5. Skavenbligh potwierdziła wybór Koyotha opisując swoje doświadczenia z Mordheimem (wpis). Jakby ten wpis przecztał ktoś z GW to chyba wznowili by wydawanie tej gry :)6. Maniex wybrał "Warhammer Quest" (wpis)7. Ja wybrałem prawdziwą świeżynkę w porównaniu z pozostałymi systemami - Malifaux (wpis)
8. I na koniec Az z bloga "6mm wargames" zaprezentował dość niszowy system Epic Armageddon
(wpis).Ta skromna ósemka to tylko namiastka tego co przecież mogło się pojawić - szkoda że tak niewiele gier przedstawiono. Zaskoczył mnie brak WFB :), ale za sprawą Questa, Warheima i Mordheima "Stary Świat" z całą pewnością jeszcze nie "umarł".

Dziękuję wszystkim za udział i swoje wynurzenia na temat ulubionego świata.

Czas teraz na przekazanie "mikrofonu" kolejnemu, dwunastemu już Mistrzowi Gry. Sierpniową edycję zgodził się poprowadzić Dziadu z Lasu na swoim blogu "Dziadu z Lasu". Myślę że już niedługo można spodziewać się sierpniowej kontynuacji karnawału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz