piątek, 1 maja 2015

Podsumowanie VIII edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

W imieniu Groana, który był gospodarzem ósmej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury podsumowania, które ukazało się także na łamach bloga Dziennik Groana.
Zgodnie z tradycją czas na podsumowanie aktualnej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego. Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom tej edycji za wpisy i wspaniałe prace.W kwietniu, w zabawie wzięło udział 9 blogerów. Poniżej prezentuję ich wpisy i prace w kolejności chronologicznej.

Tomasz Sierakowski: Labella DeMornay, Szara BansheeManiex: Szary Zabójca z Klanu EshinKoyoth: Szary KrasnoludQuidamcorvus: Herr Kater, Zwierzołak czy też WampirzycaMichał Kucharski: DS-61-3 "Backstabber"Inkub: Gandalf, zwany SzarymDziadu z Lasu: Szara Dama w ŁańcuchachHakostwo-Skavenblight: Szare NietoperkiI mój wpis: Szary Prorok.I na koniec kilka słów.
"Nie ma złota w Szarych Górach? "
Nie! Wręcz przeciwnie. Jest złoto! Zabawa udowodniła, że mamy wśród blogerów uzdolnionych malarzy, którzy korzystając tylko z jednego (dość pospolitego koloru) potrafią stworzyć prace godne uwagi i zapamiętania. Dziękuję Wam wszystkim za możliwość podpatrzenia warsztatu i oczywiście, że wzięliście czynny udział w zabawie!

A teraz najważniejsze. Gospodarzem majowej edycji Karnawału zgodził się zostać Koyoth, który prowadzi blog Shadow Grey. (znów ten kolor!)

Tam też zajrzyjcie by zapoznać się z nowym tematem.

Zaś jeśli chcecie sobie przypomnieć poprzednie edycje FKB, zapraszam tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz